| AndraEatsyourBrain a întrebat:

Merg intr-o excursie cu baiatul care il plac si el nu stiu daca ma face? Dar mi-a zis sa stau cu el in autocar...cum trebuie sa ma comport in preajma lui? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Vorbeste cu el, cand te uiti pe geam si vezi ceva "deosebit" arata.i si lui. daca ti se face somn dormi in bratele lui/ pe umar, faceti poze impreuna. distrativa
iar cand ajungeti acasa il intrebi daca s.a simtit bine si.i spui ca tu da

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Trebuie sa te comporti normal! nimanui nu ii place o persoana care din varii motive se comporta ciudat. fii normala, si acordai ceva mai multa atentie!

| anca10 a răspuns:

Sa fi cat mai naturala si relaxata...asa va veti simti bine amandoi.

| Terror222 a răspuns:

Roxana, trebuie doar sa fi amuzanta...si dupa treci la partea cea mai tare...