| Lauralive a întrebat:

Merg in excursie cu el si il plac si nu stiu cum sa ma comport! PLZ HELP! DAU FUNDOOI!

Răspuns Câştigător
| mihaibr11 a răspuns:

Fii tu! Daca te place asa cum esti inseamna ca merita.

3 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Violeazal tongue

| braga a răspuns:

Ar trebui sa fii tu insati chiar daca il placi sfatu meu ar fi sa stai pe langa el
am si eu o intrebare uite:imi place de o fata si nu stiu ce sa fac... miai putea da tu un sfat ceva plsspuppy dog eyes

| Lauralive explică:

Pai razvanica. trebuie sa fii bun cu ea sa o ajutzi sa vorbdesti frumos cu ea si sa ii iei apararea.Dar sa nu o sufoci si sa nu fii preeaa siropos.Incearca sa fii degajat cu ea.Succes:*