| bebytssa_9768 a întrebat:

mi-a intarziat menstruatia aprox o saptamana, iar azi dp c am vn d l sc am vazut ca mi-a curs sange doar ca mi-a curs putin spre deosebire de celelalte dati + ca inainte ma durea burta ingrozitor, iar azi am stat aproape o ora in picoarele goale pe gresie si nu ma doare absolut deloc si nici nu mi-a mai curs cine stie cesad c e cu mine? imi puteti da un sfat va rog? multumesc:*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o problema hormonala (daca nu esti insarcinata). Ar trebui sa te vada un ginecolog daca menstra continua sa fie anormala.

| IloveME a răspuns:

Pai daca ai facut sex, cred ca ar trebui sa-ti faci un test, iar daca nu poate fi vorba de o infectie.du-te la medic nu e de joaca si eu trec prin asa ceva si e dureros si aiurea sa ai astfel de probleme!sad

| blaxy a răspuns:

Ai racit.o sa-ti vina data viitoare cum treb.si fii si tu mai atenta

| beiby20 a răspuns:

Ca sa-ti dau un dfat spune-mi cati ani ai? sunt priceputa la din astea

| Aduta_adelutza_1995 a răspuns:

Mie nu mi-a venit de loc luna trecuta si mi se spune ca e normal la varsta meea de 13 anii