| tinkerbell20 a întrebat:

mi-am anulat contul de hi5 si acum vreau sa il reactivez doar ca introduc email-ul si parola si apare numele meu de la hi5 cu mesajul,, You are not allowed to access this page." Ce pot face? Am trimis chiar si un mail celor de la hi5 dar pana acum nu am primit nici un raspuns.plz help imi cer scuze ca postez aici dar pana acum nu am primit nici un raspuns la alta categorie happy

Funtitaa :*happy

1 răspuns:
| bdn23 a răspuns:

Posteaza si tu la Viata de zii cu zii. Aici nu are ce sa caute mesajul acesta.