| dodonika a întrebat:

Buna mi-am facut un test de sarcina cu o ora in urma si mia ieist linia de control si a doua linie se vedea doar un pic foarte vaga era oare sunt insarcinata sau nu.am mai incercat sa ramna de cateva luni si nu am reusit oare am ramaas acum as vrea sa-mi dati un sfat... pupici ast

2 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Repeta testul

| piciuk a răspuns:

E posibil sa nu fi ramas. mai cumpara-ti unul si il faci maine dimineata la prima urina. daca vrei sa ramai insarcinata, calculeaza-ti si tu perioada fertila.cauta pe net sunt programe care fac asta si mai incearca pana reusesti. bafta!