| anonima_6943 a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala acum o luna.pe la inceputul lunii.insa din nefericire in tipul actului sexual s-a rupt prezervativul.insa nu ejaculase.pe la sfarsitul lunii trebuia sa imi vina ciclul insa nu a venit. a venit dupa cateva zile insa foarte putin. exista cumva posibilitetate de a fi ceea ce nu'mi doresc?

2 răspunsuri:
| alexxaz a răspuns:

Exista slabe sanse, dar totusi exista... Poate ai noroc si nu vei avea o surpriza. Fa un test, e pana in 10 lei, si vei fii sigura, cu toate ca daca ti-a venit inseamna ca e in regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină, test de sarcină.
Memorași?