| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala in urma cu o saptamana...Eram virgina si nu tineam neaparat sa o fac, dar prietenul meu a insistat, si am acceptat.Deja m-a intrebat daca as mai vrea sa o mai fac.profita de mine, sau varsta lui e de vina? Are 17 ani, iar eu 15.Adica simt ca ma iubeste si eu il iubesc, dar se gandeste prea mult la sex.

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! De cat timp sunteti impreuna? Daca aveti macar 1 an, e ceva normal. E la fel de normal sa simta nevoia de sex, mai ales daca va iubiti! happy Dar nu se stie niciodata, poate sa profite de tine, vei vedea cu timpul. Funda?

11 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Tu crezi ca profita de tine pentru ca te-a intrebat daca ai mai vrea sa o faci o data?
Odata ce ai inceput ceva, mi se pare absolut firesc sa existe si o continuare. Oricum, esti norocoasa ca nu te-a parasit dupa prima noapte.
Nu stiu ce ai mai putea sa faci acum. Faptul e consumat, deci nu iti ramane decat sa suporti consecintele.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Având în vedere că sunteţi împreună DOAR de 3-4 luni şi tu ai DOAR 14-15 anişori, CRED că "profită" de tine!

Şi sper că aţi folosit prezervativul!

| MrAlex a răspuns:

Sunt sanse sa profite dar si dorinta de a face sex pentru ca unii prietenii se lauda cu asta si el se simte prostwinking

| Deliadelias a răspuns:

Profita straight face. De cat timp sunteti impreuna?
Esti mica pentru ati incepe viata sexuala...

| Youcandoit a răspuns:

Profita

Răspuns utilizator avertizat
| alexa2829 a răspuns:

Nu cred ca profita de tine, dar dorinta de a face sex e mare pentru el cat si pentru tine dar ai grija sa nu ramai insarcinata foloseste prezervativul, eu am 17 ani si am fost patita asa ca asculta-ma te rog! :0numai bine

| stefanutzstefan a răspuns:

Profita pentru ca esti mica

| alejandro123 a răspuns (pentru stefanutzstefan):

Nu profita nimeni de tine stai linistita, e ceva normal ca la varsta lui sa vrea sa faca sex. daca tot a fost primul baiat din viata ta ia si pastrati relatia asta in continuare ofera-i tot ceea ce vrea pentru ca altfel o sa il pierzi, mai ales ca va iubiti.

| EuStiuToT a răspuns:

Nu profita ca daca tu nu vroiai deloc sa faci sex cu el nu faceai dar cum sa ajuns asa.o sa vezi ca o sa iti placa si tie

| Mihaita_Mihai_1997 a răspuns:

Profita de tine si nu trebuia sa ramai la varsta asta virgina, e pacat...