| robertandrei a întrebat:

mi'ar placea sa vorbesc despre masturbare in general, cu o fata de 13 14 ani, mi-ar placea sa fie inca virgina. eu am 16 ani baiat, sunt si eu inca virgin >:" idul meu e robertandrei8

6 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Tu chiar nu ai viata sociala? laughing Pleaca ma de aici

| adi4ever a răspuns:

Da de ce vrei de 13, 14 ani? Iti place pasarica tanara?

| Ea12345 a răspuns:

Sa mori tu!

| phineass a răspuns:

Beey... tu chiar astepti sa intre vreun parinte sa se ia de tine nu?laughing)rolling on the floor eu am 15 ani da nu sunt atat d disperat ca tinelaughing asteapta frate ai timp sa incerci de toatewinking ai grija... sa nu tio iei d la cinevahappy si nu t mai masturbawinkingca pierzi viata adevarata,,, hai bafta.

| dj1mix a răspuns:

laughing) bah disperat esti frate ai timp destul... wait

| KaterinaAnonimoskvici a răspuns:

Robert, fara suparare, esti sigur ca numai vrei sa vorbesti cu aceea fata? E cam ciudata propunerea asta a ta, plus ca la 13-14 ani, fetele sunt destul de influentabile majorotatea, daca nu chiar toate!