| robertandrei a întrebat:

Ciao. Intai felicitari siteului, e bine realizat si raspunsuri potrivite. as vrea sa spun si eu "povestea" mea. sunt baiat si am 16 ani, mi-ar placea sa vorbesc cu o fata despre ed sexuala mai deschis >:" nu prea am mai vorbit pana acum cu alte fete pentru ca inca sunt virgin >:" si putin timid. totusi mi se pare un subiect interesant si sunt sigur ca nu doar eu as vrea sa vorbesc si sunt si fete dornice sa impartaseasca tangentele cu sexualitatea in adolescenta. mi-ar placea o fata mai cuminte si sincera, la fel cum sunt si eu. in plus cred ca ar face bine sa impartasesti experiente legate de excitatie, masturbare etc. cu cineva si cele doua persoane sa pastreze discutia ca un fel de "secret al lor". daca e vreo fata care ar vrea sa discutam si poate sa devenim prieteni-amici, idul meu e robertandrei8 Mersi

4 răspunsuri:
| Tso a răspuns:

Despre educatie sexuala, cel mai bine este sa vorbesti cu un adult. Noi, cei de varsta ta, putem sa iti oferim doar exemple si ceea ce am aflat si noi, la randul nostru, de la un adult.

| Paty3 a răspuns:

Sincer genul asta de baieti mi se par putin ciudati. adica daca vrei sa vorbesti asa ceva cu o fata, gaseste-ti o prietena si intreab-o pe ea.happy

| Alexandra2601 a răspuns:

Mie sincer mi se pare ca este destul de normala "intrebarea" ta sa-i spunem asa. Dar cum a spus si Ghabrielle noi nu putem da iti oferim decat un exemplu, de care, poate daca vei tine cont, vei reusihappy. Eu ti-am dat add, pentru ca la randul meu am fost ajutata. Si daca mi se ofera aceasta posibilitate, sa ajut la randul meu, sunt dispusa sa o fac. Deci, vorbim pe mess:devil)... ceauhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma lasi vaco