| Love4Free a întrebat:

Mie imi place mult de o fata si ei de mine, si eu nu i-am spus daca vrea sa stea cu mine. Neam suratat de 3 ori dar acum de cateva zile nu am mai vb cu ea si se comporta ciudat nu mai imi vorbeste asfel credeti ca nu ma place? sa ii spun cat de mult o iubesc? [dau fund delui mai bun raspuns]

Răspuns Câştigător
| monamiki a răspuns:

Poate a intervenit o problema in viata ei personala,. si de aia nu ati putut lua legatura. Poate se ascunde. Incearca sa afli, si ajut-o,. daca este ceva stanjenitor, pe care nu il poate spune orisicui.
Nu ai precizat de cat timp este relatia, pentru ca daca este recenta poate nu este pregatta,. sa iasa cu tine... insa daca va cunoasteti de mult timp,. atunci nu sta in dubii,. sigur are cevabig grin,.
Sper ca t-am putut ajuta! BAFTA!

7 răspunsuri:
| Abbyka23 a răspuns:

Poti sa-i spui ca o iubesti, dar afla mai intai ce simte si ea cu adevarat. Daca afla ca o iubesti sh ea nu simte, se poate folosi de tine. deci ai grija! happy

| MarRuSiK a răspuns:

Probabil ea se astepta sa ii spui ce simti mai devreme...iar daca a vazut ca tot amani s-a suparat nu ar fi prea tarziu sa vorbesti cu ea si sa ii zici de data asta ce simti...iti zic eu ca asta e si daca faci cum ti-am zis eu merge siugu am avut si eu situatie identica.Multa bafta, si daca te-am ajutat funda :d:d

| Andreilol a răspuns:

Da normal daca v-ati sarutat eu zic ca daca o placi du-te so vezi cat mai des pana nu o pierzi pentru ca eu asa mi-am pierduti iubita broken heart ma rog fa tot ce-ti trece prin cap ca sa fie in bratele tale sau cu buzele pe buzele tale eu zic sa actionezi pana nu o ia altul si iti spun asta din experienta probabil ca pare ea ca nu ar parasi pe nimeni pentru altcneva nu conteaza ce crezi ma rog ACTIONEAZA! P.S. Fa-o sa fie cu tine pana nu o ia altul

| mamatatasibunica a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna.happy fetelor le palce ca baietii sa fac primul pas.probabil este mai timida.trebuie s aii spui lucruri dragute.nu trebuie sa astepti ceva daca nu faci nimic. happy

| LollyPoop a răspuns:

Pai poate ceva s-a schimbat la tine:d. Poate e ceva ce nu o mai atrage si fizic si la caracter.Incearca sa o inviti in parc sau duo la un suc sau poate chiar la tine acasa:d. Spune-i ce simti pentru ea si poate si ea simte acelasi lucrulove struck.Baftawinking.Funditabatting eyelashes?

| Angelblack a răspuns:

Love aici nu e o chestie de marturisire daca zici ca nu ai mai vorbit cu ea cateva zile poate crede ca esti prea ocupat pentru ea eu pe prietena mea o sunt in fiecare zi nu exista in care sa nu o sunt sau sa vin la ea dar comportamentul ei poate insemna si alceva poate este cu al baiat incerca sai o intrebi daca si ea te iubeste si daca vreti sa fiti impreuna incerca inaintea baiatului alalalt

| alexutsa2011 a răspuns:

Da. Parerea mea e sa ii spui ce simti. Si poate ca si ea tine la tine si te iubeste.