| lavy_7345 a întrebat:

multumesc pentru sfaturile care mi le-ati dat.as mai avea o intrebare.am o prietena intr-o cauza foarte dificiloa.are 17 jum, si are un prieten.acesta se manifesta cam ciudat in ultimul timp(de fiecare data cand o vede o saruta intens, in da cu palmele peste fund, o ciupeste, o gadila, cand merge la ea insista sa se sarute pe pat foarte mult)credeti ca vrea sa faca sex cu ea? o puteti ajuta? ast rasp urgent.

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

Nu frate, nu vrea laughing nici cainele ce saliveaza la friptura, n'ar musca macar putin din ea :p
logica ca vrea sa se culce cu ea, si vazand ca ea nu prea are initiativa ( cred ), bate apropouri - sarutul intens, si toate cele, sunt mesaje destul de clare. Sfatu' meu - zi'i sa aiba un prezervativ la ea ( nu de alta, dar n'as baga mana'n foc sa aiba el :p - decat sa'i para rau dupa, mai bine asa acum :p ) sper sa-ti fie de foloshappy

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Mai mult ca posibil da.De obicei asa in incepe "ritualul"laughing. Ori vrea sa se joace putin cu eathinking oricumoh go on, este posibil ca el vrea sa faca sex cu ea, incearca sa-i tansmita chestia asta, iar el vede ca ea nu intelege, si de asta incearca cu alte mijoace.Mai intai sarutul, ea nu se prinde, dupa o ciupeste de fund, nimic, si incearca pe pat.

| jordan_6666 a răspuns:

Da... ii clarhappy

| andreibubu2 a răspuns:

Cam da asta vor baieti dupa saruturi indelungate si cupituri palme la fund etc el cam ar vrea...(ii zici sa nu iute prezervativu)funda?

| blackspe3d a răspuns:

Pai o data ce o saruta profund si ii mai da si palme la fund, cred ca ar vrea o partida salbatica cu ea(intelegi u ce vreau sa spun)funda pls

| MyKydutza_4340 a răspuns:

Asa incep baieti sa le arate fetelor ca vor ceva de la el... depinde daca si ea vrea sa ara grija sa o fac protejat sa nu aibe surprize