| Rexxha a întrebat:

Oare ce are iubitul meu de tot vrea sa îmi facă oral intr-una, se roagă de mine și uneori vrea sa ma linga și in fund? Nu sunt vreun troll sau ceva vorbesc serios. Vine la mine acasă de vreo 2luni, acum 3 săptămâni am făcut-o cu el, a fost prima data pentru mine, iar el insista cu chestia asta chiar dinainte sa ma dezvirgineze, tot timpul când ma săruta coboară din ce in ce mai jos dar îl opream, nu am vrut sa îl las și de atunci tot insista aproape mereu. L-am lăsat doar pe fund sa ma sărute așa mai mult dar mai mult nu. De ce credeți ca vrea sa lingă acolo? Eu l-am întrebat și a spus ca nu a făcut niciodată așa ceva și ca sunt prima fata căreia vrea sa-i facă asta. Dar de ce? I-am spus ca eu nu o sa ii fac niciodată oral, dacă la asta se gândește și dacă de asta vrea sa îmi facă el mie, crezând ca o sa-i întorc favorul. A spus ca nu vrea și nici măcar nu s-a gândit sa facă asta ca sa ii fac și eu, pur și simplu vrea sa îmi facă și atât. De ce credeți ca vrea așa mult? Sa îl las sa o facă? Dacă o sa fie ciudat pentru amândoi și o sa ne îndepărteze acest lucru?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt băieți care au fetish cu așa ceva sau pur și simplu a văzut prin filme xxx sau a auzit și vrea să vadă cum e.

| UnDiavol a răspuns:

O data ce tu i-ai spus ca nu vrei Și el insista sa te abuzeze in halul asta de bolnava și mizerabil

Cu toată inima și tot sufletul îți spun scapă de el își bate joc de tine ești oarbă? Tu chiar nu vezi asta? Tu chiar nu vezi ca te folosește și își Permite toate astea iar tu îl lași sași bată joc de tine?

Scapă de el urgent!
Dacă te Iubește cu Adevărată dar cu Adevărată Din toată inima lui și tot sufletul lui nu făcea așa ceva in veci scapă de el își bate joc de tine și tu dormi pe tine

| Tatsel a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu isi bate joc, ar trebui sa fie magulita ca ii face asa ceva

| tzionut a răspuns:

Draga sunt femei care isi doresc oral de la partenerul ei si nu primesc. Acum fiind tanar doreste sa experimenteze. De unde sti ce iti place sau nu daca nu incerci?
Sfatul meu. Dus inainte de oral si dezinfectat gura partenerului cu apa de gura inainte si dupa. Clisma inainte de a...nal si neaparat cu prezervativ si mult lubrifiant. Si mai ales nu alterna cu acelasi prezervativ analul cu vaginal pentru a nu te pricopsi cu vreo ciuperca. Iar la 69 o sa iti placa mai mult daca stai tu deasupra. (aceleasi reguli ca la oral)
Incearca o data si relaxeazate. Daca nu iti place ii spui cum iti place. Ce trebuie sa intelegi e faptul ca nu exista nici o diferenta dintre normal si pervers. Totul tine doar de cuplu si de perceptia lor asupra ce provoaca si ce nu placere. Daca amandoi va doriti aceleasi lucru unde este problema. Daca lui ii place ceva, iar tie nu, atunci e problema.
Spor la explorat.

| Tatsel a răspuns:

Inseamna ca te place, ca ii plac partile tale intime. Tu ar trebui sa fii bucuroasa, magulita, flatata. Nu ar fi mai rau sa ii fie scarba de tine?
Omul e afectuos, dragastos. Fii fericita.

| UnDiavol a răspuns (pentru Tatsel):

Nu ma interesează sa facă ce vrea viața ei decizia ei eu i-am zis Adevăratul mai sus dacă ia este oarba treba ei