| angel_2962 a întrebat:

Buna ! Nu de mult am cumparat un netbook , mai exact un Hp 100 Mini [roz] si sunt un pic cam confuza in legatura cu bateria . Cum e bine sa fie folosita pentru a nu`si pierde din viata ? Trebuie tinuta in netbook si in acelasi timp netbookul sa fie conectat la priza , sa fie tinut fara baterie la priza sau sa fie tinut cu bateria mereu fara a fii conectat la priza , iar cand se descarca sa il tin la incarcat pana la 100% ? Fundaaa la cel mai concret raspuns !

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai bateria foloseste-o numai daca e neaparata nevoie de ea daca il tii acasa folosestel fara baterie