| ledy_9490 a întrebat:

Nu demult m-am despartsit cu un baiat cu care am fost impreuna aproape jum de an.Am trecut peste asta, poate ca din cauza ca nu l-am vazut de mult timp, in fine acum am pus oki pe alt baiat, si paremise si el pe mine.Am vorbit de vreo citeva ori pe net! cind imi scrie sau il vad prin oras indata imi apare o dispozitsie de 100%, cum as putea sa observ daca intr-adevar ma place, si daca da, sa il fac sa ma placa si mai mult si sa imi propuna mai repede macar vreo plimbare, ceva de genul? caci paremise cam frineaza, si prea mult intinde happyfiindca vara trecuta, parca tot am avut fix aceeashi situatsie tot cu acest baiat, insa eu plecat peste hotare pe 2 luni, si totul e esuat.

1 răspuns:
| SunshineGirl a răspuns:

Cu siguranta te-a remarcat.Baga`te un pic in seama si lucrurile o sa mearga de la sine!