| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru fiindca singura ma pierd in lacrimi de suferinta.Prietenul meu din fostele istorioare care vi le-am spus, e plecat la invatat in alt oras(dar de fapt locuieste intr-un oras cu mine). Toata vara timp de 3 luni a fost super.Ma suna in fiece zi si vorbeaz cite 15 min.Suna de vreo 10 ori pe zi.Acum decind e plecat a fost de 2 ori acasa, dintre care odata nu a putut sa vina sa ma vada, dar saptamana trecuta a fost si pe la mine. A fost extrem de bine, eram cea mai fericita persoana alaturi de el in acele momente. Mi-a promis ca nu ma va insela, a zis ca el ma iubeste tare dar uneori e sever fiindca nu vrea sa-si arate dragostea fata de mine.Si inca ceva a zis ca si saptamana asta va veni sa ma vada daca vine acasa(dar era sigur ca va veni). Luni paremise, mi-a dat doua bipuri seara si la amiaza, marti deja l-am sunat eu si iata de marti seara n-am mai vorbit.Cauza este ca el nu are pe cont, si nu prea are bani sa-si puna pe cont, si nici eu n-am. Ultima data cind am vorbit i-am zis ca pina simbata asta deci no sa vorbim ca nu mai am de pe ce sa-l sun, si el nici o reactie.Nu am vorbit de marti si imi este dor de el, dar nu vreau defel sa-l sun, fiindca el cind mi-a sunat apui a zis ca nustie daca va veni sa ma mai vada(intai zice da apoi nu). NUstiu ce sa fac! Oare si-a gasit alta? Oare nu ma mai iubeste? Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| EmHinoki a răspuns:

Ti'am citit majoritatea postarilor si te iubeste. Asta e clar! Prietenul tau e fecioara nu? Si al meu este si e foarte ciudat. Adica nu am voie sa vorbesc cu alti baieti decat 'bunaa' si cam atat...si m-am conformat cat timp si el face acelasi lucru :]]. Are nevoie de spatiu. Eu sunt cu el de un an si nu m'a inselat niciodata si nici nu a avut trebuie cu alta deci stai chill :*. Baiatu' te iubeste >; d

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e cu alta, sau e incapatanat de nu vrea sa te sune tot timpul ca inainte.

| girl001 a răspuns:

Parca ultima oara cind ne-am vazut a fost totul bine. apropo mentionez e primul an la scoala ceea dina acel oras,, si totusi el mereu imi zici"Totul e bine tie ti s epare ca e rau""

| danyk7 a răspuns:

Baietii sunt raii...cred ca are pe alta...el ar face asta doar in cazul in care ca el simte ca tu nu-l iubesti. poate ai grashit tu cu ceva? intrabal tu ce s-a intamplat?