| no_5867 a întrebat:

Buna nu prea cred ca ma puteti ajuta dar... deci imi place de un baiat din a8a ( Florin) vinerea clasele noastre fac sportul impreuna mie imi place de anul trecut de elsad dar la inceput nu credeam ca voi deveni obsedata de el le'am spus prietenelor mele acum 3 saptamana de el si ele s'au dus la el si ii spuneau ca il plac, ca il iubesc etc pe el nici nu il intereseaza crying mi-a promis un prieten de al lui(Cristy )ca ma va ajuta happy la sport vine cristy la mine si imi spune ca m-a chemat Florin la el nu vroiam sa ma duc crying cristi a spos ca daca nu vreau sa ma duc ma ia in brate si ma duce pana la el m-a dus pana acolo ma pune in fata lui Florin eu nu am curaj sa vb cu el sunt ff timida si el la fel fug din fata lui se termina ora in pauza ma plimbam cu o fata prin fata clasei lui ma vede Cristy imi spune sa stau putin ca sa il cheme pe Florin il scoate afara din clasa cu forta mai aveau putin si se luau la bataie cand sa plec acasa iese si Florin cu inca unu se duc in spatele scolii ( fumeazahappy ) se duce una din prietenele mele la el si iar incepe sa ii zica ca il plac etc el ii zice sa ma roge pe mine frumos sa il las eu in pace vine la mine fata aia imi spune ce a zis si incep eu sa tip la fete " eu nu v'am trimis... el crede ca v'am trimis eu sa vb cu el" cred ca m'a auzit. asta s-a intamplat acum vreo 2 saptamani dar saptamana trecuta a fost FLOw de servici pe scoala mereu cand treceam pe langa el zambea love struck dar vinery la sport eu nu am fost am umblat prin scoala cu o fatahappy am fost in clasa lu Florin si prietena meah a scris pe tabla si pe bank lui eu + el si pe tabla la fel cand sa ne ducem si noi la sport se termina ora happy am asteptat sa iasa Cristy m-am dus la el m'a luat de mana in spatele lui era Florin l-a luat si pe el face Cristi : HAi luatzi'va de mana! FLorin a inceput sa tipe si sa spuna ca nu ma place si ca s-a saturat ca nu il las in pacesadnu mai stiu ce sa fac crying m-am saturat plang mereu din cauza lui vreau sa il uit crying dar nu pot

Multumesc ca ati avut rabadre sa cititi am avut nevoia sa ma descarc oare cum un sfat ceva daca se poatehappy.

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vorbeste tu cu el si nu mai lasa alte persoane sa intervina.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Se vede că sunteţi încă mici.Lasă'l dom'le ca ai vreme de alţi băieţi mai încolo. Şi dacă chiar îţi place spune'i tu asta nu'ţi lăsa prietenele să îi spună

| Silviu591 a răspuns:

Ne poti descrie putin fizicul tau? nu vreau sa te superi sau nu stiu ce. dar nu cred ca vrea sa fie cu o fata care nu e pe gustul lui

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Te inteleg perfect.nu stiu de ce noi fetele trebuie sa-i punem pe altii sa ne ajute, am facut si eu acelasi lucru, dar si el vroia, m` intrebat el p mine si cam asa a inceput totul, dar lasa`ma pe mine ca nu de asta sunt aicibig grin
Sa revenim la subiect:Imi pare rau ca trebuie sa sp, dar i`ai acordat cam multa atentie iar acum crede ca poate sa faca orice din tine si asta NU e DELOC bine... cel mai bine ar fi sa-i arati ca poti sa traiesti si fara el prefa`te ca nu l`ai vazut si zambeste de fiecare data, in felul asta o sa observe ca n`a reusit sa te supere si ca nu reprezinta totul pentru tine, eventual combina`te cu cineva din scoala si fa`i in ciudatonguetongue...fi rea!
Si ink un sfat:mai da`l dracul de prost(scuze). nu mai plange, obisnuiete`te cu idee ca nu e pentru tine si incearca sa-i gasesti cat mai multe defecte!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic; ar trebui sa iti faci curaj si sa vb cu el. Da tu, nu X si Y. happy
si eventual sa vb cand sunteti singuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How cute! puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu un alt tip si ii povestesti ce ai patit si sigur te va ajuta sa il poti uita pe florin si cu timpul il vei uita. mario