| Anonimul54287654098 a întrebat:

Bună, nu stiti ceva "tratament" pentru marirea penisului care sa nu fie periculos? Dar sa nu aud de geluri gen titan gel, multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tratament cu bisturiul. Garantat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista o singura/unica metoda prin care se poate mari in mod real lungimea penisului insa numai cu circa 2-3 cm (maxim) si anume... OPERATIA CHIRURGICALA. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista.

| ioneln a răspuns:

Cati ani?
Daca nu ai cel putin 17-18-19 ani nu are sens intrebarea.

E normal sa il ai intre 12-16cm in Romania.

Probabil te compari cu aia din filmele porno daca ai avut "inspiratia" sa incepi de la o varsta frageda sa vezi asemenea porcarii pe net.

Alea-s pentru divertisment si multe efecte speciale.

Da exista unele metode dar iau timp. Nu cred ca merita.
Cu apa cald in stare flacida cu ulei ceva trebuie sa faci semnul ok si de la baza incet incet strangi usor si lasi sa gliseze degetele spre cap.
Ia timp.

Fa altceva mai util decat asta.
Nu trebuie sa fie de 18 sau 17cm sa satisfaci o femeie.
Conteaza foarte mult ambientul atingerile. Privirile. Muzica preludiul si atmosfera.
Sa nu te grabesti sa te joci cu corpul ei incet si cu rabdare fa ce-ti place cu ea.

Lasa tratamentele si vrajelile de pe net. Nu e nevoie.