| yasmiyasminutza a întrebat:

nu stiu ce e cu mine in iubire, sunt impreuna cu un baiat si l-am vazut dupa 5 luni cand a venit din Spania si azi a ajuns acasa si eu am fost la prietena mea cea mai buna, si l-am vazut am mers la el dar a avut emoti si nici nu m-a luat in brate crying, chiar nu am stiut cum sa procedez si l-am vazut doar 5 minute dupa o ramas vorba ca ma suna maine ca azi era obosit de la atata drum (cu masina)... ma simt oribil si un prieten sau 2 baieti au mers la el acasa si or stat cred ca cu el, si eu am stat la prietena mea, nu a iesit asa cum imi doream, si il iubesc foarte mult, ce sa fac? cryingcryingcryingFundita! Dar va rog ajutati-ma cu cateva raspunsuri,,, mie asa de dor de el :-

Răspuns Câştigător
| Evilo a răspuns:

In primul rand gandeste pozitiv, poate chiar era foarte obosit si a si uitat sa te ia in brate sau chastii din astea. Stiu, e foarte putin probabil sa se intmple ceea ce zic eu si am mai multe optiuni. Daca continua sa se comporte asa, forteaza-l putin sa isi revina in mood-ul de a fi cu tine majoritatea timpului lui. Adica, du-te la el plina de energie si amuzament, saruta-l mult, in principal ofera-i cat mai multa placere si vei vedea ca ii mai vine cheful de viatahappy.

5 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Hei! Nu trebuie sa dramatizezi totul. Poate era obosit. Sau poate ca a fost si el emotionat si nu a stiut cum sa reactioneze in momentul acela.Lasa-l sa se odihneasca, tu fii cea naturala, cea care vorbit cu el cat timp a fost plecat. Nu-l stresa cu intrebari. Maine o sa fie bine. happy

| rapidistzu a răspuns:

Pai asteapta-l sa te sune si daca nu o face suna-l tubig grin, sau du-te la el acasa...

| MikulAjutor a răspuns:

Daca te iubesti de suna eltongue... Daca nu fai o vizita surprizahappysau invita-l la o plimbare....ca in ultima vreme fetele ii invita pe baietirolling on the floor

| yasmiyasminutza explică (pentru MikulAjutor):

Da,nu e o idee rea, dar vreau sa faca el primul pas happy.

| Bogdan_Voicu_1990 a răspuns:

1. Care e intrebarea ta?
2. Cati ani ai?
3. Nu am inteles mai nimic din ce ai scris.Ar fi frumos daca ai aranja textul intr-o ordine cronologica si sa pui niste intrebari clare.

Spor!