| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac in situatia de in care ma aflu.Am sa incerc sa va povestesc, poate ma puteti sfatui.
De la varste mici mi-a placut verisorul meu.Stiam ca nu este bine, asa ca nu am spus nimanui.
In ultimii ani el a tot venit pe la noi, si cand vine doarme cu mine in pat.Nu am putut sa nu observ ca noaptea se lipea de mine si imi sufla in ceafa, cumva mai ciudat, mai greu, ma mangaia pe fund si mai tarziu (probabil cand credea ca am adormit complet) si pe sani.In noaptea de dinaintea premierii, la fel, a dormit la mine.Am simtit ca mi-a atins buzele usor cu limba, m-am panicat si m-am intors cu fata la perete.Ieri,am plecat cu el cu masina la cumparaturi.In drum spre magazin, m-a mangaiat pe picior si mi-a spus ca mi-au crescut sanii. M-am simtit foarte prost, nu am stiut cum sa reactionez.Am dat muzica la maxim si am continuat sa ma uit pe geam ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat.Ne purtam unul cu altul ca fratii in public, insa cand sunt singura cu el ma atinge pe sub tricou, pe spate, ma musca de gat, imi respira in ceafa, ma mangaie...Nu pot spune ca nu imi place.Chiar ma excita.Insa nu e bine, si asta stiu sigur.Am incercat sa ii evit prezenta, insa tot apare, oricat as incerca sa il evit. Cand sunt cu el simt ca plutesc.Ma simt prea bine, desi stiu ca este fructul interzis.Amandoi avem cate o relatie.Nu stiu cum sa il resping, nu stiu cum sa o fac.Nici nu as vrea, daca ar fi ok ceea ce se intampla.Eu sunt minora, el are aproape 30.Deci? Ce pot face? Cum il pot respinge? Cum imi pot lua gandul de la el? Face asta ca sa ma inebuneasca de tot?

9 răspunsuri:
| soricica a răspuns:

Tocmai ma pregateam sa iti dau un sfat cat de cat indrumator, dar cand am citit ultimele 3 randuri am ramas socata.
Sincera sa fiu, e pedofil...si pe langa asta mai sunteti si veri, hai dao in colo de treaba.
Eu zic sa ii spui sa te lase in pace ca nu e bine ce face si sa incerci sa il eviti, sau sa faci pe suparata.
Chiar nu stiu ce sfat sa iti mai dau...am ramas socata

| danielagoldica a răspuns:

Sunteti o familie de perversi! Incepand cu parintii care accepta ca fiica lor sa doarma in acelasi pat cu varul ei de 30 de ani! Apoi continuand cu tine care accepti aceasta oribila situatie si te si complaci in ea! De varul tau ce sa mai zic... UN PEDOFIL! In concluzie sunteti o familie de dezaxati!

| pacalici a răspuns:

Mai este un proverb :vara, vara pana la scara, se urca varul pe vara asa ca dupa parerea mea la cati ani are el este un pedofil.

| Shinen a răspuns:

In niciun caz nu trebuie sa te mai gandesti in continuare la el. Din multe motive. Asa cum ai spus si tu, este "fructul interzis". Mai ales pentru ca este verisorul tau si in special ca tu esti minora si el are aproape 30 de ani. Deci, chiar daca nu ar fi verisorul tau, eu te-as sfatui sa il uiti deoarece daca inca nu ai implinit macar 18 ani este mult prea mare diferenta dintre voi.
Acum, cand te gandesti la el, spune-ti : Nu, nu acum! Gaseste-ti ocupatii, asa poate vei mai uita. Si, dand te mai mangaie etc... nu ii mai da voie. De ce doarme cu tine in pat? Crezi ca asta este un lucru bun? Sa dormi cu verisorul tau de 30 de ani care te... excita? Pff, incearca sa te indepartezi cat mai repede de el.

| NoName0011 a răspuns:

Spune-le parintilor tai happy.

| gabor_8975 a răspuns:

El cred ca se ia dupa proverbu ala
"vara, vara... da cu ouale tot pe afara"straight face
sau poate o fi vreun pervers si nu-i pasa ca esti vara luistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea. daca vrei sa scapi de el spune-i in fata sa te lase. ai face o mare greseala daca ai spune asta unei rude de-ale tale. te-ar crede o curva. tiar spune asta:daca tot te deranja de ce nu mi-ai spus de la inceput?
si ati strica si prietenia dintre tine si varul tau. deci. cum am mai spus zii in fata:amice termino cu chestiile care le faci tu. nu uita ca in primul rand suntem vrei, in al doilea randeu sunt minora iar tu ai vreo 30 de ani. termino! uital. mult succes cu discutia dintre tine si fructul interzis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu, si varul tau idiot de 30 de ani, sunteti niste nenorociti de perversi care se *** in neam, fara sa le pese de consecinte. Tu stii ca daca ramai gravida cu cineva din familia ta, sau din neamul tau, poti sa nasti un copil cu malformatii f grave? Dar lui nu ai este rusine sa doarma cu tine in pat? nici tu nu esti mai departe decat el, pana la urma daca si tie iti place, si lui faceti sex. El nu incepea sa se dea la tine, daca tu isi dadea seama din comportamentul tau ca al placi, asta e sigur. Vorbeste cu parintii tai, sau rudele, etc.

| TheOne_6493 a răspuns:

Nu ii lua in seama pe cei care aduc jigniri la adresa ta...
Situatia a ajuns intr-un punct critic de aceea trebuie sa iei solutii URGENTE. Fii directa cu el cand ramaneti singuri (dar ai aproape la cativa m pe cineva ) spune-i ca e gresit ce face si daca continua ameninta-l ca o sa le spui parintilor tai, prietenei sau sotiei lui si organelor abilitate CHIAR, trebuie sa faci asta de mult... take care.