| Kafeeaua a întrebat:

Nu vreau sa va scriu romane, o sa va spun pe scrut, apoi intrebarea.
Am fost la disco in cele 3 zile ale Craciunului, acolo am facut cunostinta cu un baiat, am dansat si am ajuns sa ne sarutam, lucru repetat in toate 3 zile.
De revelion ne-am intalnit la o petrecere, acolo era fosta lui prietena.
Acum ei s-a impacat.
Nu-mi spuneti ca a fost o distractie pentru el, pentru ca aman2 am vrut sa ne distram.
E super frumos si inteligent asa ca ...nu strica o distractie, dar au inceput sa intervina sentimentele.
Ce sa fac sa-l uit? Ar fi o idee sa stau cu altcineva?
Stiu ca sanse nu am sigur, tine mult la prietena lui actuala.
Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| darry99 a răspuns:

Sa-l uiti e complicat... singurul mod ar fi sa-ti gasesti si tu o persoana la care sa tii mult, insa acea persoana speciala nu se gaseste pe toate drumurile. Just keep calm and be you. Va trece

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Consoleaza-te cu ideea ca a fost ceva,, de moment,, in care te-ai simtit bine, te-ai distrat si lasa lucrurile asa cum sunt...

| FearOfTheDark a răspuns:

DA!
S-a distrat.
Sau in astea 3 zile tu nu a intervenit si stia ca aia o sa il accepte.Cred ca tot un fel de distractie este si asta.

| lolylolypops a răspuns:

Distractie! Ia-o si tu ca pe o aventura si tu te-ai distrat:X!