| barbie5 a întrebat:

BUNa. O intrebare :cum preferati fetele,, mai plinute sau slabe?
eu am 16 ani si 45 de kg.:o
nmanink mult, dar nu ma ingras big grin

5 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Sa se rostogoleasca pana la mine!

| DeeaMarry a răspuns:

Sunt fata, insa pot sa te asigur de ceva: E imposibil ca tuturor baietilor sa le placa fetele slabe, sau ca toturor baietilor sa le placa fetele mai plinute, nu ti se pare logic si tie?!
Deci, unora le plac cele slabute, altora celor plinute, iar altora cele potrivite.
Nu iti face griji, o sa intalnesti si tu baiatul care sa te placa asa cum esti, pentru ceea ce esti, chiar daca maine poate o sa ai cu cateva kg mai mult sau mai putin.

| CristiB93 a răspuns:

Ooo esti perfecta daca ai doar 45 de kilograme la varsta asta si sa stii ca mie imi plac fetele mai slabute si e bine sa o ti tot asa sa nu te ingrasiwinking

| Satanique a răspuns:

Sorry, dar nu sunt lesby ca sa dau raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai thinking
eu unu`l nu am o anumite preferinta la greutate.
sunt fete care le sta bine mai slabute
altele mai plinute (plinute, nu grase...)
dar cred ca in general mai plinute, mai dezvoltate...
s-a ai un an nou fericit tongue