| 1261996 a întrebat:

Ce preferati? Fetele slabe sau plinute?

Răspuns Câştigător
| SecretLady91523 a răspuns:

Dragi baietii, daca nu aratati ca modelele Calvin Klein...nu va asteptati ca noi sa aratam ca modelele Victoria's Secrets:*

13 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Nici slabe da' nici grase. Intre

| alinbrd a răspuns:

Fetele care-si depun icrele in tine.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Scheleti.

| unknownn a răspuns:

Fetele bune bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzazozo a răspuns:

Fetele slabe.happy

| hunterr a răspuns:

Plinute....cu forme smug:

| DOARoVIATA a răspuns:

Cu sani si fund (adica nici blana dar nici bustean )

| edytZzza a răspuns:

Sau laughing

| Pufuletemic a răspuns:

Potrivite happy

| CrazyGirl a răspuns:

Multi dintre voi sunteti baieti si sunteti si nesimtiti adica toti baietii la o fata va uita-ti doar daca are forme(sani si fund)dar putini va uita-ti cum este ea pe dinauntru la suflet degeaba te culci cu ea seara de seara asta nu e iubire..asta va place voua daca fata e proasta si accepta sa se culce cu tine doar ca sa-ti satisfaca placerile...a doua zi...mama ce buna e tipa

| esofagu a răspuns:

Vacile cu 5 tate

| pinkcat a răspuns:

Nici prea prea dar nici foarte foarte