| Jack99 a întrebat:

O intrebare pentru fete. Ce parere aveti despre barbatii fara experienta, ati avea o relatie cu un astfel de barbat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa aiba o relație cu tine. Nu din motivul că nu ai experiență, ci pentru că îți pasă de părerea lor.

| anamaria82726 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o are fata. Adica daca este o adolescenta nu cred ca sta sa se gandeasca prea mult ce experiente a avut sau nu a avut el inainte. Daca este majora, desigur ca vrea un baiat care sa stie ce face. Asta nu inseamna ca fetelor le plac neaparat barbatii cu experienta. Poti sa stii ce faci in pat si fara sa ai experienta. Eu personal, ma gandesc doar la el ca persoana. Adica daca imi place de el si caracterul lui, chiar nu ma intereseaza daca a mai avut sau nu iubite inainte de mine. Si daca nu are experienta, se rezolva pana la urma

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Dar ne-am nascut vreunul experimentati? Experienta se invata in timp, cu pasi marunti.Eu sincera sa fiu da as avea o relatie cu un astfel de barbat, daca nu are el experienta il invat eu, sau viceversa. Daca se intampla sa nu avem niciunul experienta o capatam in timp.Multa sanatate!