| DeeaAndreea92 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ati avut vreo experienta cu o fata bisexuala sau lesby? Ce parere aveti despre asta?

23 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Brace yourselves, moralistii, homofobii si limitatii are coming.

| heiii a răspuns:

Da,am avut si pot spune ca a fost ciudat si interesant in acelasi timp.as repeta experienta, insa nu ma intelege gresit.mie imi plac baietii, deci sunt heterosexuala. nu m as putea indragosti niciodata de o fata,, este vorba doar de admiratie si curiozitate.de asemenea, nu m as putea uita pe strada dupa fete. sunt de parere ca putem incerca orice atata timp cat nu exista consecinte care ne pot afecta negativ. nu am nimic impotriva lesbianismului, insa cred ca nicio fata nu se naste lesbiana.totul tine de psihic, deci da, cred ca lesbianismul este o problema psihica.Bisexualitatea este totusi altceva.Ori iti te indragostesti de fete, ori de baieti. cred ca aici oamenii sunt indecisi, nu stiu sigur ce vor, iar la un moment dat isi vor da seama ce gen plac cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai limbi unei sticle nu vad de ce nu ai face-o si cu o fata

| Madayna a răspuns:

Nu am avut si nici nu-mi doresc.

| unknøwn a răspuns:

Crecă peste 60% din femei au fantezia asta. La fel cum peste 60% din femei au fantezia aia de "viol" cu partenerul de viata, bineinteles.
Deci peste 60% din femei sunt bisexuale. Doar că multe nu au avut ocazia să-şi dea seama de asta, sau nu le-a interesat.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Am o colega care cred ca e bisexuala. Ii plac baietii, dar e perversa chiar si cu fetele, are diferite gesturi laughing. Tot incearca sa ma pupe pe buze ca intre 'prietene' si nu stiu ce, dar mie mi se pare amuzant si nicidecum anormal laughing. E o chestie de amuzament, care nu implica niciun fel de sentimente sau atractie fizica, deoarece mie imi plac baietii, dar cum am mai spus, nu mi se pare ceva iesit din comun. In fazele astea de adolescent e si normal sa mai treci prin lucruri de genu, sa incerci lucruri noi, deoarece adolescentii din ziua de azi sunt curiosi sa incerce alte lucruri pe care nu le-au incercat niciodata. Nu am nimic impotriva cu homosexualitatea, lesbianismul si asa mai departe. Fiecare cu orientarea lui/ei sexuala, orice om e liber sa faca orice cu viata lui si respectiv trupul lui. Dar daca vreo fata bisexuala sau lesbiana iti arata semne ca ar vrea ceva de la tine, incearca! Nu ai ce pierde, dar ai grija ca pe parcurs sa nu existe diferite dubii asupra orientarii tale sexuale si sa nu implici sentimente in aceasta chestie, deoarece e destul de greu sa te orientezi. Cam astea au fost parerile mele. Bafta :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Am si eu 2 intrebari pentru tine ca m-ai facut curiso:d
1. Ai sarutat (pe buze) acea prietena sau o alta fata?
2. Ai face sex vreodata cu o fata?

Scuze daca sunt prea indecente intrebarile, e doar o curiozitate personala, nu te simti obligata sa raspunzi.

Sa ai o seara buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Uuu...kynky. Nu sunt fata deci nu pot raspunde, dar as vrea sa aflu daca tu ai avut vreo astfel de experienta si cum a fost. Scuze daca sunt prea indiscret.

O seara buna.

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru anonim_4396):

1. De sarutat nu laughing de pupat simplu pe buze, da. doar din joaca sau amuzament, cum spuneam mai sus.
2. In niciun caz, mi se pare destul de jenant si trecut de limita. Si sincera sa fiu, habar n-am cum se procedeaza cu o fata rolling on the floor Oricum, in acel raspuns mi-am spus propriile mele opinii si nu sunt impotriva lesbianismului. Fiecare sa faca ce vrea!

P.S : Stai linistit, sunt deschisa in orice situatie. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Pot sa intreb si cati ani ai? Mersi de cooperare.

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 15.
De aia am si raspuns la aceasta intrebare, deoarece si eu sunt adolescenta si ma pricep in domeniile de genu, deoarece am vazut/auzit diferite cazuri si stiu despre ce e vorba. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Esti tare, ce pot sa zic..desi eu nu m-as vedea pupand pe buze un alt baiat ceea ce ai facut tu mi se pare tare, nu stiu de cehappy

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! big grin Daca te tenteaza lucrul asta, nu ezita sa incerci, probabil ca o sa-ti placa. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Doua fete care se saruta mi se pare destul de atragator, doi baieti care se saruta mi se pare cel mai scarbos lucru deci n-as incerca asa ceva.

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie mi se pare. laughing Ma bucur ca stii sa privesti lucrurile cum trebuie. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Si eu ma bucur ca esti de acord cu minehappy

O zi buna!

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi, si tie!

| Niculae_Silviu_Cristian_1977 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Sunt bixsesual cum o cheama pe prietena ta, spune-i sa ma sune la acet nr 0724666855. pupic

| Alisse a răspuns:

Am avut cu lesbiene. Parere? Una buna categoric nu o sa regreti daca incercihee hee

| ByCats a răspuns:

Nu am avut dar fiecare e cu gusturile lui mai ales daca gasesti o fata (in cazul tau) care sa fie de aceeasi parere ca tine

| Wenirolf a răspuns:

E relativ ok pentru tipele între 15-20. suntem fete, exprimentăm, testăm, ne distrăm, dar tot la băieți ne-întoarcem.

| oana29111995 a răspuns:

E ceva pur și simplu normal. Eu sunt bisexuală, mi se pare o experiență plăcută, nu e nimic anormal, nimic ieșit din comun ba chiar incitant happy pe mine mă atrag fetele în aceeași măsură cum mă atrag băieții.

| Niculae_Silviu_Cristian_1977 a răspuns:

Sunt bixsual vrei sa fim prietenii suna-ma la acest nr 0724666855. pupic