| anonim_4396 a întrebat:

Buna,o prietena de-a mea este disperata,nu stie ce sa mai faca, a pus mana pe sperma dar apoi s-a spalat si sters, spuneti-mi va rog daca este riscul sa ramana insarcinata.
Este disperata.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Hai mai copilasi..chiar credeti ca se ramanie insarcinata asa? nu exista acest risc.
Mai multa atentie pe viitor, si ganditi-va si la sanatatea voastra cand va autosatisfvaceti..riscati sa va imbolnaviti daca nu va spalati pe maini.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Stai tu linistita ca nu asa se ramane insarcinata. Spune-i asta prietenei tale.
In alta ordine de idei va inteleg nevoia de de autosatisfacere, atata timp cat se pastreza normele de igiena.

| Attat_Mario_1975 a răspuns:

Daca nu i-a intrat in gura sau in alte parti nu a patit nimic...trebuie sa o inghiti ca sa ramai insarcinata sau sa te ****.

| JessicaJess01 a răspuns (pentru Attat_Mario_1975):

Da dar ea dupa s-a masturbat

| JessicaJess01 a răspuns (pentru Attat_Mario_1975):

Dar ea dupa s-a masturbat