| iuliana12345678910 a întrebat:

O sa trec direct la subiect, ieri am fost intr-o excursie si cred ca a cam inceput sa imi placa de un baiat. Ma gandesc la el de aseara. Il stiam de la scoala dar nu m-a interesat.
Si ieri m-a facut sa rad/zambesc prin tot ce facea. Chiar daca nu vorbea cu mine. Ii povestea cate ceva unui profesor iar eu stateam cu profesorul. Si cand povestea se mai uita si la mine.(nu vreau sa credeti ca o sa incep sa cred ca ma place doar pentru ca s-a uitat la mine laughing ) oricum la intoarcere am si vorbit putin cu el, dar nu foarte mult.
Si as vrea sa vorbesc cu el/ sa ne imprietenim. Dar nu stiu cum sa fac asta/ ce sa ii zic. Va rog ajutati-ma cu o idee. Cum sa incep o conversatie cu el?
Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ca tot omul il saluti si incepi sa pui intrebari dar nu din alea iesite din comun asa mai de seama voastra sa fie intelegi?