| Simplyy a întrebat:

o sa va povestesc o intamplare.
-Vineri, imi spune ca ma suna mai pe seara sa iesim afara, si nu m-a sunat, si-a cerut scuze si mi-a promis ca iese sambata.
-Sambata nu ma suna si pe la 00.32 imi da mesaj sa se scuze.
Si nu inteleg de ce face chestiile astea! Va rog da-ti-mi parerile cat mai repede! *FUNDA*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Acum da-i tu un mesaj si spune-i ca nu mai esti interesata. Daca ar vrea sa va intalniti nu te refuza de atatea ori, deci lasa-l in pace.

3 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Pai.posibil sa aiba pe cineva si pe tine te duce cu zaharelu..si nu vrea sa iti zica pe direct sa va despartiti.Sau poate are o problema..mai bine vorbesti cu el.

| AriannaAri a răspuns:

Poate pentru ca, pur si simplu, nu vrea sa iese cu tine...Ar fi singura explicatie atata timp cat este imposibil sa uite de atatea ori si in plus de pe o zi pe altawinking.

| MaraMara12 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie si imi vine sa imi dau cu capu de totii peretii... si mie si frica oarecum sa port o discutie cu el despre asta... parca evita sau nu stiu da macar vb foarte frumos cu mine
Eu cred ca ar trebui sa porti o discutie.