| anonima122 a întrebat:

observ ca de la inceputul anului(scolar) un coleg de clasa se tot uita la mine in timpul orei cand vede ca ma uit si eu la el incepe sa zambeasca si cand sunt acuzata de ceva imi i-a apararea. credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| CarmenR a răspuns:

Nu-i clar? Zambeste-i si tu inapoi si vezi ce se mai intampla.

4 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Te place cu siguranta... ai spus ca esti timida ( cunosc sentimentul ca si eu sunt la fel )... daca o sa te lasi invinsa de timiditate nu o sa aflii niciodata ce simte el cu adevarat, adica ma refer cat de intense sunt sentimentele lui pentru tine, si poate ca o sa pierzi o oportunitate de a deveni prieteni, sau poate chiar mai mult. asa ca invingeti timiditatea doar de data asta si incearca-ti noroculwinking

| anonima122 explică:

Dar problema e ca el e timid si eu la fel

| LadyM_7443 a răspuns:

Da, normal! Tu il placi?happy

| krisss93 a răspuns:

Categoric :*