| Iulia_6898 a întrebat:

Buna!tongue
Maine trebuie sa predau dosarul la geografie, sunt clasa a 7a. Dati-mi si mie va rog frumos ceva idei pentru porotfoliu, adica ma refer la ceva mai specia, sa iasa in evidenta. MsFunda!tongue Scz de categoriehee hee

Răspuns Câştigător
| Dreamz a răspuns:

Fa in Microsoft ceva legat despre atractiile turistice ale Americii, Asiei, Africii, Antarcticii, Arcticii si Australiei. Adauga poze de pe net, dar cat mai bune pentru acestea.
Apoi, fa un tabel cu clima fiecarui continent si unul cu vegetatia. Mult succes!