| madutza_ubytzik a întrebat:

Buna!

Peste 2 saptamani este ziua iubitului meu si nu stiu ce i-as putea face cadou! Are 15 ani!

Va rog mult sa ma ajutati! Dati-mi o idee sau ceva! Va rog mult!

Va multumesc din inima! ByE ByE

15 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eu zic sa ii iei o bratara de argint.sau daca iti permiti de aur ...sau un ceas daca poarta ceva sa aiba amintire de la tine

| constantyna a răspuns:

Iata niste sugestii: o agenda 2010, sau un mp4, sau o carte pe care stii ca el si-o doreste foarte mult, o icoana cu reprezentarea sfantului al carui nume el il poarta(daca e cazul), o camasa frumoasa de la Kenvelo(e mai scumpa), manusi + fular + caciula-asortate, la moda, sau un ceas da mana, un tort personalizat( este o cofetarie pe Bd. Bucurestii Noi(faci comanda inainte), etc. Poti afla ce isi doreste el cel mai mult de la familia lui, intreaba-i fara sa stie el ca sa fie surpriza mai frumoasa! In functie si de suma de bani de care dispui! Poate fi un cadou simbolic, dar pe care sa-l placa cel mai tare, fiind plin de semnificatii, succes!

| Atotstiutorul a răspuns:

NUUU in nici un caz o perna cu poza voastra sau o cana cu te iubesc! aka lame, poti incerca cu un psp/ps3/un calculator-de ultima generatie/X-box/wii/ si cam atat!

| Sniper a răspuns:

Apai daca ati ajuns sa intrebati si ce cadou sa'i faceti iubitului/iubitei, e clara treaba! Banuiesc ca tu sti ce'i place si ce nu, si ce il incanta sau nu, corect?
Iate si tu dupa gusturile lui si asa o sa-ti dai seama ce cadou sa'i faciwinking

| →s ♥ ą← a răspuns:

@Andinshor te uiti c'am mult la desene/filme:devil)) hmm sincer mie nu mi'ar place sa'mi faca asa ceva prietenu da nahrolling on the floorsmug

| stillhartu a răspuns:

Mi se par destul de deplasate cadourile gen "o perna personalizata cu poza voastra sau o cana cu Te iubesc sau cu poza". Un baiat nu prea va aprecia asta. In fond, e ziua lui si nu aniversarea voastra. trebuie sa iei ceva pentru EL si nu ceva care sa te includa si pe tine. Exemplele cu un parfum, un lant sau o bratara sunt bune. Poti sa ii iei si un articol de imbracaminte daca ii cunosti gusturile.

| Gise a răspuns:

Un parfum, un lant, o bratara, o perna personalizata cu poza voastra sau o cana cu Te iubesc sau cu poza happy

| Andishor a răspuns:

Cum a spus si sashadeleu, cel mai frumos cadou pentru el esti tu. Asa ca pune-te intr-o cutie mare de cadou, suna la usa lui si cand el deschide usa, tu iesi din cutie si strigi:
"Surpriza!"
Apoi ii arunci o placinta cu frisca in fatabig grin

La sfarsit il intrebi daca i-a placut cadoulwinking

| Andishor a răspuns:

De ce, → Vﻉvﻉ ←? Mi se pare o idee originala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu ceva mai tandru daca ii plac jocurile video sau daca nu un sarut din inima si sa il duci la o cofetarie sau in parc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas dragut, un parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai cadou o bratara cu numele lui sau al tau

| cristina_1661 a răspuns:

Cum a spus si stillhartu, e ziua lui si nu aniversarea voastra. Leaga-te de gusturile lui. Ii place sa citeasca? Cumpara-i o carte. Ii place sa asculte muzica? Cumpara-i un cd sau un nou set de casti, daca sta toata ziua cu castile in urechi.winking Uneori, cel mai bine nimeresti cu un articol de imbracaminte, dar nu incaltaminte sau pantaloni. Un hanorac sau un tricou cred ca ar merge. Ceasurile sunt prea scumpe si nu te sfatuiesc sa ii iei ceva mai ieftin, pentru ca nu o sa reziste mult.

| xoxogirl a răspuns:

Un tricou funny happy nu il cunosc pe iubitul tau asa ca nu stiu ce i-ar placea big grin cum a spus si dya o perna cu poza voastrawinking

| tigru_2010 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru el va fi TU!