| RbD a întrebat:

Peste 2 zile e ziua prietenului meu. Vreau sa ii trimit un sms mai deosebit. Inca nu stiu ce sa ii scriu in el. As vrea ceva care sa arate ca il iubesc, si sa ii multumesc ca ma invatat sa vad viata asa cum e ea, si sa merg mai departe orice se intampla. Dau funda la cel mai frumos sms si voturi la restul.:* Mersi! :*

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Ce simti. Ca il iubesti si ca ii multumesti ca te'a invatat sa vezi viata asa cum e ea si sa mergi mai departe orice s'ar intampla. Spune'i ce simti tuwinking Important e sa vina din suflet. Bafta si petrecere frumoasa!

3 răspunsuri:
| EndouMamoru a răspuns:

Buna! Ia ceva si noteaza: "Daca as fi pus sa aleg intre tine si viata, as alege viata, iar tu ai pleca suparata fara sa stii ca viata mea esti tu" Cu placere! fundita?

| jordan210cm a răspuns:

Ce-ar fi daca i-ai zice pur si simplu La multi ani, te iubesc si iti multumesc pentru ca m-ai invatat sa vad viata asa cum e si sa merg mai departe orice s-ar intampla!

| the1answer a răspuns:

Ai putea sa-i spui : Te iubesc, pentru ca ma iubesti. Sunt super, pentru ca esti super. Sunt fericita, pentru ca tu te-ai ivit in aceasta zi lumii.