| RbD a întrebat:

Peste 2 zile e ziua prietenului meu. Vreau sa ii trimit un sms mai deosebit. Inca nu stiu ce sa ii scriu in el. As vrea ceva care sa arate ca il iubesc, si sa ii multumesc ca ma invatat sa vad viata asa cum e ea, si sa merg mai departe orice se intampla. Dau funda la cel mai frumos sms si voturi la restul.:* Mersi!

Răspuns Câştigător
| Tiberiu4 a răspuns:

Poii nu stiu ma gnadesc asa :Azi e ziua ta iubire si vreau sa iti daruiesc inima sau iubirea mea cum vrei sa ii zici si iti doresc un la multi ani plin de iubire si sa stii ca te iubesc si sper sa ramanem impreuna tot restul vietiilaughinge bun? mai completeaza si u sau uite inca una azi e ziua ta si vreau sa iti daruiesc inima mea iti doresc un la multi anii plin de iubire si sa nu uiti ca te iubesc sper ca te-am ajutat funda?thinking

3 răspunsuri:
| RbD explică:

Ii dau si un cadou. Dar vreau si un sms.

| Monet a răspuns:

De ce nu ii dai un cadou de cat sa scrii un sms pe care poate il va sterge(eu asa as facebig grin).

| diulia a răspuns:

Pesntru ca mi-ai aratat ca viata are rost.Pentru ca m-ai facut mereu fericita.Pentru ca ma gandesc tot timpul la tine.Pentru ca simt ca zbor.Pentru ca simt mereu atingerea ta chiar daca esti departe.Pentru ca esti TU.Te iubesc:*:X
La multi ani!