| razvi1999 a întrebat:

Plac o fata din clasa cu mine si vara asta am chemat-o la film si nu a venit pe motiv ca nu o lasa maicasa, dar am aflat de la niste prieteni ca nu a vrut sa vina cu mine straight face Dar acum cred ca ma place deoarece in pauze la scl cand ies afar iese si ea...cand nu sta in clasa cu mine. Si pe mess aproape zilnic ma intreaba ce fac. Si la scl vorbeshte se baga in seama mea happy ce sa fac sa fiu cu ea?

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Buna! Se vede ca fetei acesteia ii place de tine. Intreab-o! ce ai de pierdut? si daca nu te place asta e... mai sunt fete in lume! Eu zic sa o intrebi pana nu ti-o ia altul! Succes!

8 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Din moment ce tu o placi si ea te place... ce crezi ca mai e de facut? straight face...

| razvi1999 explică (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Mda...nu stiutiu sigur daca si ea ma place happy

| byancutza a răspuns:

Da combinate cu ea atat timp cat u o placi si ea te place nu aveti nimic de pierdut

| DuDux3 a răspuns:

Spune-i ca o iubesti. Exprima-ti sentimentele.Asa o sa afli. Funda?

| razekery a răspuns (pentru DuDux3):

Vai cand va aud ma aruncate! cum sa iubesti asa? poate ca o place dar nu gata o iubesc laughing. e mare diferenta.

| andreeateodora a răspuns:

Hey... pai ai putea sa vb cu ea sa ii faci complimete si ai griji ca aparentele insala. adica chiar daca se baga sau chiar daca vb non-stop cu tine nu inseamna ca te place cum crezi tu... happy succes

| danielapissy a răspuns:

Paiiii`; x combinate`;* cu`smug ea`winking...adica`straight face intrab`o`>; d

| Asasin98 a răspuns:

Spune-i pe mess cand te inreaba ce faci.