| irinuk11 a întrebat:

Poate e o intrebare stupida, dar vreau sa stiu si eu ce sa fac.Am fost cu un baiat o saptamana in septembrie, dupa care ne'am certat[din cauza meabig grin]. Acum in noiembrie ne'am impacat am stat aproape o luna [pe 21 faceam o luna]. Faza e ca l'am mintit cu ceva.Nu e ceva grav da a zis decat sa stea cu mine sa il mint in continuare mai bine ne despartim.Eu tin intr'un fel la el adica tin la elhappy. Dar faza e ca daca ma iarta si vrea iar sa fie cu mine oare sa acc nu stiu sigur daca sa acc sau nu.

El zice ca ma iubeste dar daca ma iubea nu ma parasea asa usorstraight face

Ce ziceti in caz ca vrea sa ne impacam oare sa ma impac cu el? Nu vreau sa regret dupa ca m-am impacat sau ca nu m-am impacat happy

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu zic sa ve impacati daca ati mai fost odata impreuna de ce sa nu incercati si acum a 3 oara e cu noroc, iar tu ai grija cum te comporti poate deaiba e si el mai retras si nu iti arata ca te iubeste daca zici ca prima data v-ati certat din cauza ta si acum iar.eu va urez sa va impacati si sa fiti fericiti mult timp.

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pai din cate vad eu, tu ai gresit si prima si a doua oara. Ce sa mai creada bietul baiat? Eu cred ca el ar trebui sa-si puna intrebarea:"merita sa mai incerc, cu o mincinoasa?"

| yappi a răspuns:

Tu il minti si dupa aceea tot tu esti cea care nu stie daca vrea sa se impace cu el.Esti ciudata scuze ca spun adica el nu te'a mai dezamagit si tu...oh go onNu pre sti ce vreihappy

| IzabellaVanessa a răspuns:

Poate ca ar trebui sa iti mai dea o sansa adica sa va impacati iar tu ar trebui sa incerci sa nu il mai minti big grin sper ca ti'am fost de ajutor

| ραтяίcία a răspuns:

Pai incearca sa nu-l mai minti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impaca-te cu el, nu ai nimic de pierdut.Si nu trebuie sa te schimbi pentru o persoana doar pentru ca asa vrea ea. Unii cred ca pot domnina totul, asta este problema lor. Daca iti mai face asa ceva inseamna ca nu stie sa te pretuiasca si ca la prima chestie te paraseste.Asta nu e prea normal.Toti trebuie sa avem micile noastre secrete si adevarul nu il spunem intotdeauna.Nu cred ca cei care ti-au raspuns aici cu replicile"nu-l mai minti" sunt sfinti si nu au mintit niciodata. Orice ai face iti dau un sfat:Nu te lasa niciodata dominata sau presata de ceilalti.happy

| baby_6790 a răspuns:

Niciodata nu trebuie sa ai incredere in baieti... o spun din experienta:-p