| Ladysexy a întrebat:

Buna :* pot intra la cineva in calculator fara ca acesta sa stie dar fara acel program care trebuie sa il trimiti si asa mai departe? daca da spuneti-mi cum :X. dau funda :X

4 răspunsuri:
| spad3r a răspuns:

Da poti dar trebuie sa ii afli IP=ul big grin

| deadea23 a răspuns:

Nu. te zbati degeaba

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Folosesti radmin dar trebuie sa afli ip-u "victimei"! Daca ai cauta pe google ai gasi pe forumuri de specialitate cum poti afla ip cuiva! Si din cate stiu eu la radmin "victima" trebuie sa deschida niste executabile[sunt detectate usor de un antivirus]

P. S: Nu te astepta sa fii "hacer" cu o simpla cautare pe net

| Ladysexy explică:

Pai si IP`ul cum il pot afla stii?