| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca partenerul a bagat de 3-4 ori, ne ejaculand, iar dupa 6 zile sa vina menstruatia? Mentionez ca trebuia sa vina exact in data respectiva.

4 răspunsuri:
| PinkLips847 a răspuns:

Nu... poti sta linistitawinking

| ilovesluts a răspuns:

Draga te inteleg perfect prin ce treci, cand eram de varsta ta am patit ceva foarte apropiat acum sunt FEMEIE am 40 de ani o viata sanatoasa fac sport si mananc fructe si legume.Cand eram de varsta ta am facut Candidoza vaginala Candidoza vaginala este o vaginita micotica determinata de inmultirea excesiva a ciupercii Candida albicans, care traieste in mod normal in flora vaginala insa atunci cand se inmulteste excesiv determina patologia numita candidoza. Aceasta se manifesta local prin prurit vulvar mai ales, dureri vaginale mai ales in timpul sau dupa contactul sexual, usturime, crampe la mers etc. Sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru ilovesluts):

Este foarte adevarat. Insa nu am niciunul din simptomele de mai sus.

| opsy091 a răspuns:

Esti ok. Stai fara probleme.