| cristianaaioe5 a întrebat:

Buna,prietena mea a facut asta, iubitul ei era dezbracat si se freca de ea, ea avand chilotii si fiind virgina iar el nu isi daduse drumul nici langa ea, nici pe ea. Sunt sanse de a ramane insarcinata? Mai ia si anticoncepționale midiana zilnic si nu stie daca o sa-i vina ciclu

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nici ea si nici tu nu va informati despre asa ceva e grav. Exista atatea informatii referitor la cum poti evita o sarcina, pe internet.
Si cică erau prosti cei dinainte!
Se pare ca este invers.

| cristianaaioe5 explică (pentru darrio2007):

Eu zic vezi ti dq de trebuie ta daca nu ti convine nu raspunde la intrebare nu incepe cu jigniri

| darrio2007 a răspuns (pentru cristianaaioe5):

Mda, nu esti prima care are clanța mare când e vorba de primit sfaturi. E clar că e vorba de tine nu de prietena ta. Altfel nu te rățoiai așa. Tipic generatiei actuale.

| darrio2007 a răspuns (pentru cristianaaioe5):

Mai lucrează si la gramatică. Că la sex oricum esti varză.

| cristianaaioe5 explică (pentru darrio2007):

Am inteles daca vreau sa ma informez sunt varza da pai cred ca eu fac ft bine ca ma informez da tu ai ceva de comentat incontinuu vezi ti naiba de trebuie ta nu trebuie sa raspunzi la un mesaj daca ti se pare prostesc sau cum zici tu

| darrio2007 a răspuns (pentru cristianaaioe5):

Mai invață să scrii si apoi să critici.
Mai ai multe de invățat din viața asta.
Ințeleg că nu știi multe. Dar nu critica.

| Violleta2022 a răspuns:

Este extrem de urat sa te bagi in viata intima a prietenei tale!
Nici nu ar trebui sa stii tu toate amanuntele ei, cu cine se atinge, cum face ea sex samd.
Parintii nu te-ai invatat sa ai bun simt si sa nu te bagi in intimitatile altora?

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred că e vorba de ea, ca să nu pară chiar fraieră.

| VoidEternal a răspuns:

Deci nu frate, n-ai cum, n-ai cum așa ceva...

În epoca in care literalmente orice informație este la capătul unei simple căutări pe google, genul asta de întrebare pare sa se repete din ce in ce mai des.

S-a întrebat asta aici pe TPU de mii de ori și se pare că frecvența doar creste.

Măcar uită-te la întrebările mai vechi o sa găsești în fiecare săptămână 2-3 care întreabă.

Cum să rămână însărcinată mă rog? Spermatozoizi care fertilizează telepatic un ovul? Prin puterea voinței? Magie? Conexiune Bluetooth între ovul și spermatozoid? Wifi-direct? NFC? Quick share? Airdrop? Infraroșu ca pe vremuri? Spermatozoizi dizolvați in aer care se recondenseaza pe ovul? Prin inducție?

Cum? Ia-o logic, cum ar putea să fie însărcinată? Mai e și pe anticoncepționale... Oare ce rol ar avea aceste anticoncepționale? Daca ar avea și ele o denumire mai clară, mai evidentă, gen: Faradebebetamol, sau Liberlasexomicina, că se pare că "anti" și "concepție" sunt cuvinte prea exotice pentru doritorul average de sex dar nedoritorul de copii.

Ce dracu' frate, suntem chiar atât de duși?

| cristianaaioe5 explică (pentru VoidEternal):

Stai ca doar am intrebat ce te ambalezi asa, am intrebat pentru ea frt sa se calmeze sa vada singura ca toata lumea spune ca nu

| VoidEternal a răspuns (pentru cristianaaioe5):

M-am ambalat din motivele pe care le-am enumerat deja. Oricine a făcut anatomie in clasa a 6-a ar trebui să știe chestiile astea. Chiar așa abandonăm orice logică de frică?
Spermatozoizii aia ar trebui literalmente să se teleporteze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate! Citeste ce e contactul sexual! Cati ani ai?