| adrianajollie a întrebat:

Prietena mea m-a rugat sa-i dau un sfat in legatura cu o relatie. Avand in vedere ca nu am gasit nicio solutie, am apelat la voi -.-. Deci... e indragostita de un baiat, care o roaga mereu sa se intalneasca cu el, insa de fiecare daca intervine ceva si el nu mai poate s-o faca. In timp ce-i spunea ca tine la ea foarte mult, ca vrea sa-i faca cunostinta cu parintii, el a mai stat cu o fata, de care s-a despartit dupa 3-4 zile. Le-a spus parintilor de ea, a continuat sa-i spuna ca o iubeste, ca e speciala pentru el, ii tot face promisiuni, insa nu se intampla nimic. Aveti vreo idee in legatura cu ce vrea el de fapt raised eyebrows?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vrea doar sa o abureasca. Pentru el ea nu-i decat rezerva, in cazul in care lui nu-i pica nimic atunci apeleaza la ea. Sfatul meu: sa-i dea ignore, pe bune nu doar pe mess. Dead and burried, mai lipseste crucea.

| adrianajollie explică:

Asta am crezut si eu prima data dar m a derutat faptul ca le a spus parintilor de fata adica parintii ei sunt prieteni cu parintii lui...

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Nu vezi ca lui nu`i pasa?! nici el nu stie ce vrea, o vrea pe ea, dar in acelasi timp vrea sa stea si cu alta.
sfatul meu: sa-l lase`n pace si sa nu`i mai dea atentie, cand o mai invita undeva sa-i zica ca are trebuie nu poate si gata, ca nu o merita u nu vezi?!

| Vanyum a răspuns:

Da vrea ce vor si inca 96% din partea masculina a planetei de la o persoana de sex opus, sa ajunga cu ea in pat, apoi sa o paraseasca.