| MegaOmega a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Cum imi conving o prietena (de care imi place) ca iubitul ei actual de care este super indragostita nu o iubeste... De unde stiu?! Pai de fiecare data cand ea il roaga sa se intalneasca el gaseste scuze, el a inceput sa imprastie zvonul ca s-au despartit si o fost iubita de a lui e brusc reinteresata de el si le face numai probleme. Sugestii?

2 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Mda stiu e dureros si mie mi s-a intamplat dar nu am terminat erea pe punctul sa scap de ala care isi batea joc de ea si sa fiu cu ea. dar a fost prea tarziu ca s-a terminat anul si m-am mutat de la liceul ala... Pur si simplu fa-o sa auda cand vorbeste despre ea fara sa isi dee seama ca altfel crede ca esti gelos! Ii poti spune sa stea undeva sa te astepte 2 sec si dupa colt sa vb cu ala despre ea gen: iti place de -cum o cheama- ca am auzit ca ea te uraste si etc. si sa vezi ce zice dar sa fi convins ca nu o iubeste ca daca zice ala da si il aude laughing i plc mai mult de el incearca sa deveniti Frate si sora si dupa mai mult! Bafta Sper ca te-am ajutat!

| cretscretscrets a răspuns:

Nu o sa reusesti sa-i deschizi ochii feteioh go on.cand o fata e indragostita parca-i "oarba"...