| OneLove_2406 a întrebat:

prietenei mele ii place mult de un tip. dar tipul ala nu vorbeste cu ea pe mess. in schimb fata in fata o priveste lung, si mai ales daca sunt singuri. el vorbeste cu ea. eu i-am spus sa vorbeasca cu el pe mess. dar imi trebuie si un argument.,. de ce nu vorbeste cu ea? el incearca sa o faca geloasa. spunand ca are prietena si inca o faza a fost cand o alta prietena a vazut pe ecranul de la tel o poza cu un delfin sau ceva de genu iar dupa cateva min el umbla pe telefon si a schimbat poza punand-o pe prietena lui. ni se pare noua ca intentionat aratandu-i apoi fetei care il placr. adica eu cred ca o place. dar ce motive ar avea sa inventeze aatatea? are vreun motiv? Dau funda! Si vot primii 4 care ma ajuta pe mine si prietena mea! >Multumescbig grin

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cred ca prietena ta nu-i arata ca ii place de el il tradeaza cu indiferenta stiu genu asta de b. ar trebui sa vb cu elhappy cred ca astepata asta de mult.happy:*

| Didi_4948 a răspuns:

Poate ca el incearca sa se convinga daca si ea il placebatting eyelashes si chestia cu poza dupa fundal, poate fi doar sa vada reactia ei happy eu as fi vorbit cu el si i-as fi dat de inteles ca il plac si ca as vrea sa fiu cu elhappy depinde si de comportamentul lui :d sper ca v-am ajutat! bafta :*