| Deeeede a întrebat:

Prima mea intrebare o sa fie la categoria Dragoste/Sex [ este vorba despre dragoste laughing ].

Deci problema mea este ca sunt intragostita de 2 baieti laughing))))

1. Primul baiat de care mi-a placut si inca imi place, nu am fost impreuna, dar am multe amintiri cu el, si parca nu as vrea sa renunta la ele. Si el este foarte frumos love struck [ nu este cu mine in clasa ].

2. Baiatul acesta este cu mine in clasa si a cam inceput sa-mi placa de el [ dupa felul cum se comporta cu mine ] adica noi mereu facem caterinca de colegii mai prostoloci laughing, radem mereu impreuna, spunem glume big grin si nah... stiti ca baiatul care te face sa razi te indragosteste >:. Baiatul acesta nu este frumos ca primul, pe mine oricum nu ma intereseaza frumusetea.

Dar nu stiu pe care sa-l aleg. Adica cu primul am multe amintiri, dar cu al doilea... nu stiu happy ziceti si voi kiss

Funda :d

8 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Azi caterinca de colegi cu tine, dupa ce te mariti caterinca de tine cu colegii

| BeAmazing a răspuns:

Pai, dupa parerea mea eu zic sa-l alegi pe colegul tau doarece poate te place si el! De ce sa nu-l alegi pe primul? Pentru ca ai multe amintiri cu el si daca te placea sau chiar te iubea, era cu tine macar o data, dar el a vrut sa tina o distanta de prietenie intre voi..asa ca nu cred ca pe viitor se va putea intampla ceva intre voi (arata-i ca nu tanjesti ca el sa fie cu tine, doar iti poti gasi altu'). Dar cu colegul tau, orice se poate intampla pe viitor! happy Sper ca te-am ajutat! Griji de tine! O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tanara! Ia-i pe RAND! Acorda o sansa fiecaruia, incepi cu cel cu amintirile, ca pe el risti sa-l pierzi primul. Daca merge ok, ramai cu el, daca nu, treci la urmatorul. NICIODATA sa nu-i vrei pe amandoi sau sa-i compari vreodata! Nu o sa te ierti nicidoata, pentru ca-i vei pierde pe amandoi!

| EvaneSScence a răspuns:

Daca nici tu nu stii pe care sa-l alegi, cine sa stie? Nu te mariti cu el, nu e ceva definitiv, mergi pe impulsul tau cand faci alegerea.

| OhMyGod a răspuns:

Eu zic de primul baiat, pentru ca il stii de mai mult timp si ai si amintiri placute, lui poate ii ie rusine sa te intrebe, de al 2-lea nu prea stiu, sa ai coleg/a iubit/a e cam aiurea.
Anyway, mai bine lasa-ti inima sa aleaga.
Succes!

| Eusiatat01 a răspuns:

Amintirile sunt doar amintiri. Nu faci viata buna doar cu ele. Alegeti colegul de clasa, pentru ca asa stii ca vei rade chiar si atunci cand esti foarte tristatongue

| paulalove a răspuns:

Mai eu zic sa faci ciar tu alegerea printr-o comparatie adica sa pui in balanta tot ce au ei bun sau rau si sa il alegi pe cel care ti se potriveste tie si cel care iti convine mai mult si inca ceva: nu alege cu mintea ci cu inima

| mariusgood a răspuns:

Da cred si eu ca mai bine sa il alegi pe colegul tau deoarece voi puteti petrece mai mult timp impreuna iar tu poti sa il cunosti mai bine, chiar daca nu e mai frumos cum ai spus nu e importanta frumusetea ci cea cit de destept este el.