| lara10lara a întrebat:

Prin luna august am sesizat o usturime si mancarime la nivelul vaginului. Dupa care a aparut o scurgere alba branzoaza sub forma unor cheaguri. ( a trecut dupa cateva zile ) stiu ca lichidul alb e normal insa nu am pătit niciodata sa vina sub formaunor cheaguri. De atunci o data la o perioada de timp apare scurgerea asta sub forma unor cheaguri. Nu are miros neplăcut. Vreau sa precizez ca in restul zilelor am o scurgere normala; nu am întretinut relatii sexuale. Oare e normal sau? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ai vreo infectie, incearca sa te speli cu ceai de musetel si daca nu iti trece mergi la medic, nu te speria pupici

| tudorlaura a răspuns:

Buna, posibil sa fie o dereglare hormonala, apare la unele persoane la pubertate, daca vrei sa fii sigura iti recomand sa mergi la un control doar pentru a vedea ca este totul in regula, ai grija de tine!