| anonim_4396 a întrebat:

Problema mea e ca pana acum desi as fi avut cu cine nu am vrut fiind mai timid. Am 19 ani si inca sunt virgin. Vreau sa gasesc o fata cu care sa incep...Eu sunt din Timisoara big grin Daca e cineva dispusa sa ma ajute, id: andreieu8

3 răspunsuri:
| deeeeea1 a răspuns:

Nu e o mare problema asta sa stii, nu ai facut`o poate din cauza ca nu ai gasit persoana potrivita cu care sa faci pasul asta.Iar daca incepi sa cauti asta gen "matrimoniale" nu stiu daca o sa reusesti sa scapi de timiditate. Good luck!

| elisarktis a răspuns:

Pfoai de capu` meu laughing u esti timid si vreai sa o faci cu o necunoscuta? laughing de obicei aia timizi incep cu persoane dragi si aia apucati si perversi incep cu cu*ve

| Anon2013 a răspuns:

Man stai chill ai timpoh go on toata viata pentru sex. Asteapta persoana potrvita care sa vrea acest lucru sa se intample romantic, la fel de bine cu ai spus mai sus mai bine te duceai la o curva si gata.