| anonim_4396 a întrebat:

Hi. Inca sunt virgin si as vrea sa-mi incep viata sexuala. Sunt din Timisoara daca e cineva care vrea sa ma ajute (sau sa ne ajutam reciproc). id: andrew_me_8 (nu am 8 ani) big grin baiat

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poate nu 8, dar mai mult de 12, sigur nu.
Lasă sexu și du-te la școală.

| MsGringer a răspuns:

O spui cu atata libertate...sa vedem face-to-face daca mai esti asa curajos

| LifeIsColour a răspuns:

Iti voi spune exact ce ti-a spus si musique, poate nu ai 8 dar sunt sigura ca mai mult de 12 ani nu ai.Serios,nu va mai saturati sa tot puneti intrebari despre sex pe TPU. Cica"sa ne ajutam reciproc"! Hmm,mai copile, la varsta ta, alti baieti se joaca cu puta in nisip si tu te gandesti sa iti incepi viata sexuala. Daca tot esti asa nerabdator, macar apeleaza la o fata de la tine din clasa sau care sta tot in Timisoara, noi nici macar nu stim ce varsta ailaughing. Presupun ca nu te deranjeaza sa vina cineva cu 20-30 de ani mai mare decat tine nu?laughinglaughing rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Hevnoraak a răspuns:

Nu contează ce vârstă sau sex au nu?