| iLoveYou_4292 a întrebat:

Sa incep cu povestea mea: Am placut un baiat din septembrie -e coleg cu mine-. El mi-a dat serverul de cs pe care juca, unde am inceput sa joc si eu. Eu si 2 colege am inceput sa vorbim la scl de cine ne place. Si a auzit si o colega, care si ea il place pe baiatul respectiv. La sport eu si colegele mele eram in alta parte si ea s-a dus repede si i-a spus. Inainte sa stie ca il plac vorbeam des, pe cs vb frumos cu mine, dar dupa nu a mai vb de loc cu mine si pe cs ma face in toate felurile. El s-a mutat in alt cartier unde ne putem intalni la un pod. Cand ne intalnim dimineata si cand plecam (plecam impreuna si mai niste colegi), vorbeste f frumos cu mine si il intereseaza de mine. Si acum cateva zile mi-a zis ca o colega care e cea mai buna prietena a mea i-a zis ceva despre mine (si stiu ca ea vb cu el pe mess). Iar in prezent m-am saturat de indiferenta lui ( el s-a mutat in cartierul ala de-abia de cateva saptamani) si nu mi-a mai placut de el. Si acum 1 luna se dadea la aia de care i-a spus ca imi plk de el in speranta sa ma faca geloasa, pentru ca stie ca nu imi place prezenta ei, dar nu a reusit ce si-a propus. Intrebarea mea e: Ce se intampla cu el? crying

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Crek ii era rusine ca il placeai,si nu voia sa fiti impr.
de obicei cand un baiat cu care esti bun prt si nu te place, si u il placi, prietenia voastra incepe sa se distruga si el sa se distanteze de tne.cam asa mi s-a intampl si mie:eram prieteni f buni, ne ziceam totul, dar la un momentdat mi-a placut de el si atunci prietenia noastra s-a dus.bft.happy

2 răspunsuri:
| Schmuky a răspuns:

E speriat! Ii e frica sa nu rupa o PRIETENIE ( atentie, prietenie!) cu tine. Se gandeste ca poate no sa mearga intre voi, si face tot posibilul ca tu sa nul mai placi, ci sa fiti doar prieteni. Sau poate ma insel, si are alta iubita...

| Francesca5 a răspuns:

Nu stiu pa pa