| 1234567891011D a întrebat:

scuza.ti categoria dar este cea mai vizitata. daca iau melodii de pe site-ul:www.trilulilu.ro, i-au si virusi, intrebarea mea :este bun site. ul asta? Astept raspunsuri repede.:*

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât ai un antivirus bun, nu ai cum să iei viruși.
Este bun site-ul, nimic de zis, cel puțin asta este părerea mea.

Toate cele bune!happy

| Smart a răspuns:

Nu ai cum sa iei virusi de pe trilu

| YaYou a răspuns:

Da este foarte bun site-ul happy

eu doar pe ala il folosesc cand descarc muzica si nu am nici o problema... nu am luat virushi niciodata tongue

deci da este f bunhappy

>big grin