| robe_5426 a întrebat:

Scuza.ti categoria, dar este cea mai vizitata! Cum pot baga un filmulet poe youtobe? Funda!:*...Mai multe detalii va rog:*

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pentru a incarca un video pe youtube ai nevoie de cont youtube.
Dupa ce iti faci contul si intri in el, vezi ca dupa butonul de search ( lupa aia) scrie rasfoire/incarcati.
Apesi incarcati si de acolo te descurci tu!
Mult succes!

| Lucinca a răspuns:

Trebuie sa ai un cont pe youtube
Apoi sus langa unde scrii tu ce vrei sa cauti se afla o chestie care scrie UPLOAD apesi acolo apoi iti apare o chestie care zice select file from your computer(selectati fisierul din calculator) apesi acolo si iti alegi filmul, apoi asteptihappy