| Canalaş_Criss_1996 a întrebat:

Buna,se apropie aniversarea relatiei mele si as vrea sa va rog sa imi dati idei romantice pentru a fi o zi superba(noi in fiecare luna de relatie sarbatorim si mi s-au c-am dus ideile laughing )astept cat mai multe raapunsuri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dreana a răspuns:

Poti sa organizezi o cina romantica in apropierea unui lac sau chiar intr-o incapere. Poti folosi petalede trandafir, luminari cu aroma, Si s-ai faci aceasta cina surpriza adica toata ziua sa fii nepasator ca si cum ai fi uitat de ea complet insa seara poti sa rogi prietenii sa aduca acea persoana la locul stabilit unde ii faci o surpriza de milioane.