| adelina199696 a întrebat:

Ce as putea sa ii pregatesc iubitului meu pt aniversarea relatiei noastre? Avem o "traditie" in fiecare luna ne facem mici surprize si acum am cam ramas fara idei.

1 răspuns:
| e1xtz a răspuns:

Tu esti tuta de 19 ani care isi intreba parintii daca are voie sa faca sex, dar asta e altceva.

In cazul de fata ce te faci daca ajungi la 40 de luni de aniversari, pe langa ziua V-day pe care sigur nu o ratati, ziua de nastere, nume, iepuras, craciun, mos..etc.

In cazul asta elementul surpriza devine rutina.