| mariusolivian a întrebat:

Bună seara! Am încercat sa fac dragoste cu ptietena mea( ea este virgina). Când am încercat prima data, a durat circa 3 4 min, eu mi.am dat drumul, dar afară, nu în ea, apoi am mai stat 2 3 min sI am încercat din nou( eu nu m.am șters nu m.am spalat) nu am dezvirginat.to nici atunci pentru ca nu a curs sange deloc. A doua zi am fost de acord ca ea sa ia pastilă Escapelle. Credeți ca o sa fie ok?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

N-o fi curs sânge, dar nici amica nu mai e virgină dacă ai avut contact sexual cu ea.
Probabil va fi OK, dar abia peste 6 luni, când vor trece efectele adverse și secundare ale acelei pastile otrăvitoare.

| Emilian65 a răspuns:

După primul număr nu mai este virgina, iar după al doilea număr ai lăsat-o gravidă dacă era în perioada fertila. Deci, peste noua luni vei fi tătic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu la toate fetele curge sange, unele au himenul elastic, iar daca a luat pastila de a doua zi, o eventuala sarcina este scoasa din joc, doar ca nu inteleg de ce sa ia pastila daca tu nu ai finalizat in ea, pentru acea pastila ar putea avea efecte adverse destule.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pilula de a doua zi n ar trebui administrata asa oricum si cu orice ocazie fiindca are efecte negative asupra organismului si ciclului menstrual al femeii care se resimt cateva luni bune. Poate nici nu era cazul sa o ia daca nu a existat ejaculare in interior. In fine faptul e deja consumat. Iubita ta nu mai e virgina daca ai avut raport sexual cu ea chiar daca nu a sangerat deloc-asta nu e un indicator al virginitatii. Sunt fete care nu se confrunta cu asa ceva la primul raport sexual.

| mariusolivian explică (pentru HazelEyes77):

Păi eu încă mai aveam putina s****a pe penis și na...m.am speriat puțin dar nu am ejaculat în ea
M.am speriat puțin și am fost de acord amândoi sa ia aceasta pastilă
A luat.o a doua zi după cele întâmplate
Totuși nu cred ca am dezvirginat.o pentru ca a fost o joaca "prosteasca"
Sper sa fie bine

| A1W3WHATSUP a răspuns:

E ok, nu la toate curge sanse.